NAŠE SLUŽBY

Zdravé zuby jsou základ

Nejdříve zajistíme uzdravení dutiny ústní. Vždy postupujeme citlivě s podáním lokální anestezie.

 

VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ
VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ

Pořízení rentgenových snímků, fotografií obličeje a zubů, detailní prohlídka zubů pod mikroskopem a stanovení léčebného plánu s cenovou kalkulací.

DENTÁLNÍ HYGIENA
DENTÁLNÍ HYGIENA

Dentální hygiena zahrnuje péči zaměřenou na prevenci, léčbu a zdraví Vašich dásní a zubů. Jednotlivé výkony jsou prováděny dentální hygienistkou.

OŠETŘENÍ ZUBNÍHO KAZU
OŠETŘENÍ ZUBNÍHO KAZU

Probíhá minimálně invazivně (operační mikroskop), podle nejnovějších postupů, využíváme Kofferdam pro perfektní izolaci pracovního pole.

ENDODONCIE
ENDODONCIE

Kořenové kanálky ošetřujeme, pokud kaz pronikl do zubní dřeně, u zánětu zubní dřeně, případně u nedokonale ošetřených kořenových kanálcích.

OŠETŘENÍ DĚTÍ
OŠETŘENÍ DĚTÍ

K dětem přistupujeme s porozuměním a snahou vše dopředu vysvětlit, klademe důraz na prevenci vzniku kazu. Dnešní děti mohou mít zdravé zuby celý život.

PREVENCE
PREVENCE

Prevencí předcházíme vzniku problémů dutiny ústní. Z našeho pohledu je tím nejlepším, co pro sebe můžete udělat. Pro naše klienty je hrazena pojišťovnou.

Pro váš krásný úsměv

Po zajištění zdraví dutiny ústní je na každém zda pokračuje v pravidelných preventivních prohlídkách nebo využije naší hlavní specializace. Specializujeme se na estetiku úsměvu, rekonstrukci skusu a náhradu ztracených zubů pomocí implantátů.

BĚLENÍ ZUBŮ
BĚLENÍ ZUBŮ

Přirozeně bílé zuby jsou spojeny s krásou a zdravím. Dodávají mladší vzhled a jsou součástí celkové kultury osobnosti. O to lépe - zubům neškodí.

FAZETY
FAZETY

Fazety jsou tenké plátky keramiky - dokonalá estetika, minimální broušení a celkové zpevnění zubů. Díky techno- logiím k nerozeznání od vlastních zubů.

PROTETIKA
PROTETIKA

Náhrada ztracené části nebo celé korunky zubu. Cílem je šetrný přístup, nejlepší materiály a jako vždy pečlivé provedení zajišťující dlouhou životnost.

REKONSTRUKCE SKUSU
REKONSTRUKCE SKUSU

Změna skusu, z důvodu skousaných, nevhodně ošetřených a chybějících zubů, může způsobit bolesti hlavy, krku i zad. Řešíme jak skus napravit.

REKONSTRUKCE CHRUPU
REKONSTRUKCE CHRUPU

Moderní postupy a především digitální technologie dokáží kompletně nahradit dosluhující chrup do druhého dne. Nutná je pečlivá příprava a plánování.

IMPLANTÁTY
IMPLANTÁTY

Zubní implantát často považujeme jako první volbu pro náhradu ztraceného zubu. Prošly úžasným vývojem umožňují nahradit jeden až všechny zuby.